PODPOŘTE NÁS

Charita Příbram je nezisková organizace, jejíž činnost se neobejde bez Vaší podpory. Právě díky ní můžeme poskytovat sociální a zdravotní služby na nejvyšší možné úrovni. Za jakoukoliv formu pomoci jsme Vám velmi vděční.

Jak mohu pomoci?

české peníze

Finanční dary

Finanční příspěvek je pro Charitu Příbram nejrychlejší a nejefektivnější forma pomoci. Dárce si může hodnotu daru odečíst od základu daně (podle zákona 586/1992 Sb. v platném znění o dani z příjmů). Potvrzení o přijatém daru Vám rádi vystavíme. 

 

Číslo účtu: 520 131 389 / 0800

Tři králové děti

Sbírky 

Podpořit nás můžete i formou různých veřejných sbírek. Zapojte se jako dobrovolník nebo dárce. 

dobrovolníci při Sbírce potravin

Dobrovolnictví

Charita Příbram se neobejde bez pomoci dobrovolníků, kteří nám pomáhají například během Sbírky potravin, Tříkrálové sbírce, letních táborů a dalších charitních akcích. 

Chceš rozdávat radost? Staň se dobrovolníkem!

dresses-g233b39c96_1920_o

Materiální pomoc

Společně s Vámi pomáháme lidem, kteří se ocitli v akutní finanční nouzi. Darovat můžete např. oblečení, obuv, vybavení pro děti nebo domácí potřeby. Nepotřebné věci doneste na adresu: Jiráskovy sady 240, 261 01, Příbram II.

 

IMG_6248

Charitní akce

Podpořit nás můžete také účastí na akcích, které Charita Příbram pořádá nebo je jejich součástí. Začátkem adventu se můžete například těšit náš tradiční benefiční koncert Bigband hraje pro Charitu. Více info o blížících se akcí naleznete na našich sociálních sítích nebo zde na webových stránkách. 

Všem dárcům a podporovatelům děkujeme!